Large scale horticulture

Gavita introduceert 750W double ended armatuur en lamp op Tuinbouwrelatiedagen

De Gavita GAN Electronic 750W DE is voorzien van een unieke lamp: De Gavita 750W DE EL produceert bijna 2 micromol per Watt. Dat is een verbetering van ongeveer 10% ten opzichte van de huidige generatie single ended 750W lampen.

Met name wanneer 600W armatuur gebruikers willen upgraden naar een hoger lichtniveau is dit armatuur interessant. Kwekers met een traditionele magnetische 400V 600W installatie kunnen deze zelfs één op één upgraden naar elektronische 750W armaturen. Dat kan zonder de elektrische installatie te wijzigen, omdat deze is uitgerekend op basis van magnetische armaturen met een lage arbeidsfactor.

Vervanging van het 600W magnetische armatuur door het nieuwe GAN armatuur verbetert niet alleen de lichtopbrengst significant, maar ook de efficiëntie, het lichtbehoud en de uniformiteit. Het biedt met minimale investeringen een upgrade pad voor huidige 600W armatuur gebruikers.